04. Reklama

Postaw na wszechstronne działania reklamowe budujące wizerunek i prestiż Twojej firmy! Spraw, aby była ona widoczna i pracowała na skuteczne kształtowanie marki.

Sprawdź ofertę Gigaprint i postaw na mądre działania reklamowe.

Reklama na budynkach

Sprawdź naszą kompletną ofertę reklam umieszczanych na elewacjach i konstrukcjach budynków. Wykonujemy kasetony reklamowe, tablice reklamowe, reklamy z siatek Mesh, folii, banerów winylowych i wielu innych materiałów o dowolnych wymiarach i projektach graficznych. Nie masz pomysłu na grafikę? Skorzystaj z pomocy naszych utalentowanych grafików w ramach usługi komplementarnej.

Oklejanie pojazdów

Chcesz wyróżnić się w miejskim zgiełku? Może pragniesz zwrócić uwagę kierowców i
przechodniów na oklejony samochód zgodnie z najnowszymi stylizacjami i trendami? Oferujemy szeroki wachlarz usług związanych z oklejaniem zarówno firmowych, jak i prywatnych pojazdów. Pracujemy wyłącznie na najlepszych jakościowo foliach, które nie pozostawiają śladu i nie niszczą karoserii aut. Oklejamy między innymi samochody osobowe, ciężarowe, dostawcze i busy. W realizacjach wykorzystujemy folie ploterowe, folie do druku, OWV, folie polimerowe z laminatem, folie wylewane.

Oznakowanie wewnętrzne i zewnętrzne firm

Zadbaj o kompleksową identyfikację wizualną przedsiębiorstwa. Skutecznie poinformuj klienta o swojej działalności, spraw, aby zapadła mu w pamięć, a przede wszystkim – stwórz spójny wizerunek firmy. Gigaprint realizuje wszechstronne i kompletne oznakowanie wewnętrzne i zewnętrzne firm. Masz pytania lub wątpliwości? Skontaktuj się z naszymi specjalistami, a zaprezentujemy Ci gotową ofertę szytą na miarę Twoich potrzeb.

Reklama świetlna

Zaprzęgnij światło do promocji swojej firmy. Odpowiednio wytworzona reklama świetlna to
atrakcyjna forma wyróżnienia się i zatrzymania uwagi potencjalnego klienta w pędzie dnia
codziennego. Spraw, aby Twoja firma i lokal były widoczne za dnia i w nocy. Wybierz ofertę Gigaprint.

Litery przestrzenne, kasetony, tablice, szyldy

Najpopularniejsza forma wewnętrznej i zewnętrznej promocji lokalu, biura i siedziby. Oferujemy litery przestrzenne, kasetony, tablice i szyldy wykonane z najlepszej jakości materiałów: blachy, pleksi, dibondu, płyt PCV, polipropylenu i wielu innych. Stworzymy dla Ciebie całkowicie indywidualny projekt spójny z wizerunkiem firmy oraz spełniający Twoje wymagania i potrzeby. Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami.

Kompleksowa reklama

Wolisz stworzyć kompletny i spójny wizerunek firmy bez rozdrabniania się na poszczególne formy reklamowe? Zgłoś się do naszych specjalistów. Uzgodnimy wszystkie aspekty Twoich potrzeb oraz wymagań, oraz zaproponujemy optymalne rozwiązania służące kompleksowej reklamie Twojej firmy. Skuteczna reklama jeszcze nigdy nie była tak prosta, wybierz Gigaprint i sprawdź, co możemy Ci zaoferować.