02. Druk wielkoformatowy

Nasze profesjonalne zaplecze składające się z nowoczesnego parku maszynowego
oraz wykwalifikowanych specjalistów powoduje, że jesteśmy w stanie zaoferować Ci materiały reklamowe
w dużym formacie o najwyższej jakości wykonania.

2A. Folie samoprzylepne

Realizujemy druk na najpopularniejszych rodzajach folii, zależnie od Twoich potrzeb oraz przeznaczenia druku. Pomagamy w doborze nośnika, a także służymy radą na każdym etapie współpracy. Drukujemy na folii monomerowej, polimerowej, wylewanej, easy-dot, adhezyjnej.

2B. Folie One Way Vision

Folie okienne One Way Vision (OWV) to folie samoprzylepne wykorzystywane do naklejania na powierzchniach szyb. Posiadają perforowaną strukturę, dzięki której są jednostronnie przezroczyste. Doskonale sprawdzają się do naklejania w przeszkleniach lokali lub na szybach pojazdów.

2C. Banery reklamowe

Najtańsza forma zewnętrznej reklamy firmy. Oferujemy banery laminowane, powlekane i odblaskowe ze wzmocnieniem i oczkowaniem po obwodzie w standardzie. Wykonujemy banery we wszystkich rozmiarach. Jeżeli nie masz własnego projektu baneru, skorzystaj z usług naszych grafików!

2D. Siatki Mesh

Oferujemy druk banerów z siatki Mesh. Jest to wytrzymały materiał PCV odporny na warunki atmosferyczne. Siatki Mesh wykorzystywane są do reklam umieszczanych na obiektach budowlanych, wielkoformatowych reklam montowanych na płotach lub w innych przewiewnych miejscach. Dzięki dziurkowanej strukturze są mniej narażone na uszkodzenia wynikłe z silnych podmuchów wiatru.

2E. Płótna Canvas

Płótna Canvas umożliwiają uatrakcyjnienie wnętrz poprzez dowolne wydruki na specjalnych płótnach. Materiał ten służy zwykle do reprodukcji obrazów, wydruku zdjęć, logo lub materiałów reklamowych. Oferujemy wielkoformatowy druk na matowych i błyszczących płótnach Canvas o szerokości do 150 cm.

2F. Plakaty

Chcesz wydrukować plakaty lub papiery w nietypowych, dużych wymiarach? Skorzystaj z naszej oferty i drukuj materiały reklamowe i dekoracyjne o dowolnych wymiarach. Realizujemy druk w formatach podstawowych: A2, A1, A0, B2, B1, B0, C2, C1, C0 oraz formatach nietypowych do szerokości 135 cm i dowolnej wysokości.

2G. Materiały Roll-up

Materiały roll-up to kompletny system wystawienniczy w formie składanych stojaków i zwijanych materiałów reklamowych. Oferujemy zarówno stojaki, jak i gotowy materiał z wykonanym wydrukiem. Do roll-upów wykorzystujemy wytrzymałe tkaniny poliestrowe. Roll-up doskonale sprawdza się na przykład na konferencjach, galach lub targach, pomagając w reklamie Twojej firmy.

2H. Fototapety

Gwarantujemy najwyższą jakość wydruku na wielkoformatowych fototapetach papierowych, winylowych PCV i flizelinowych bez PCV, a także fototapetach strukturalnych. Jeżeli nie wiesz, na jaki materiał się zdecydować, nasi specjaliści pomogą Ci dopasować produkt do Twoich wymagań i potrzeb. Fototapety drukujemy w każdym formacie w wysokiej rozdzielczości.