Dekoracje.

Nie musisz być kreatorem wnętrz, aby ubogacić wnętrza o atrakcyjne wyróżniki wpływające na wygląd Twojego domu, mieszkania czy wizerunek przedsiębiorstwa.
Sprawdź, co możemy Ci zaoferować… a możemy naprawdę dużo.

Fototapety

Gwarantujemy najwyższą jakość wydruku na wielkoformatowych fototapetach papierowych, winylowych PCV i flizelinowych bez PCV, a także fototapetach strukturalnych. Jeżeli nie wiesz, na jaki materiał się zdecydować, nasi specjaliści pomogą Ci dopasować produkt do Twoich wymagań i potrzeb. Fototapety drukujemy w każdym formacie, w wysokiej rozdzielczości.

Obrazy na płótnie Canvas

Płótna Canvas umożliwiają uatrakcyjnienie wnętrz poprzez dowolne wydruki na specjalnych płótnach. Materiał ten służy zwykle do reprodukcji obrazów, wydruku zdjęć, logo lub materiałów reklamowych. Oferujemy wielkoformatowy druk na matowych i błyszczących płótnach Canvas o szerokości do 150 cm.

Plakaty

Plakaty umieszczane wewnątrz pomieszczeń to prosty i szybki sposób na uatrakcyjnienie ich wyglądu oraz wpłynięcie na wizerunek firmy. Wykonujemy plakaty na błyszczącym lub matowym papierze polipropylenowym. Oferujemy zarówno najpopularniejsze formaty plakatów np. 40x50, 40x60, 50x70, 60x80, 62x93, 70x100, jak i plakaty wydrukowane całkowicie pod Twój wymiar.

Panele szklane z grafiką

Panele szklane z grafiką stylowo uzupełniają przestrzeń lokalu o każdym przeznaczeniu. Oferujemy druk na zwykłych lub hartowanych panelach szklanych z zeszlifowanymi krawędziami. Realizujemy druk pełno-kolorowy w najwyżej jakości. Pracujemy na panelach o grubości od 4 do 10 mm.

Naklejki na szafy, meble i ściany

Realizujemy projekt oraz wydruk naklejek na szafy i meble z najpopularniejszych rodzajów folii o dowolnych wymiarach i grafice. Proponowane okleiny na szafy i meble w prosty sposób zamienią zwykły mebel w żywą dekorację Twojego pokoju, lokalu i firmy. Proponujemy także naklejki dekoracyjne wpływające na walory wizualne wnętrz biurowych.

Litery i napisy przestrzenne 3D

Litery i grafika 3D jest jedną z najbardziej efektywnych form dekoracji pomieszczeń. Oferujemy produkty do montażu wewnętrznego i zewnętrznego – odporne na działanie czynników zewnętrznych. Wykonujemy litery i napisy z PCV, styroduru, plexi, dibondu, sklejki, pleksiglasu i styropianu. W skład naszej oferty wchodzą również podświetlane litery i napisy 3D.

Roletki przeciwsłoneczne z nadrukiem

Rolety na okna stanowią funkcjonalny i estetyczny gadżet wnętrz mieszkalnych i biurowych. Wykonujemy rolety o dowolnych wymiarach na najlepszych jakościowo tkaninach. Zadbaj o dobre samopoczucie osób przebywających wewnątrz pomieszczenia, postaw na roletki z dowolnie wybranym przez Ciebie nadrukiem.

Dekoracje grawerowane

Zapewniamy kompleksowe usługi grawerowania detali i przedmiotów firmowych. Dzięki laserowemu grawerowaniu w prosty sposób zamienisz zwykły przedmiot w ciekawą dekorację. Wykonujemy dekoracje grawerowane między innymi w następujących materiałach: szkle, drewnie, tworzywach sztucznych i filcu.