01. Drukarnia

Sprawdź naszą ofertę i skorzystaj z profesjonalnego, szybkiego i taniego druku materiałów reklamowych.
Realizujemy druk zarówno metodą offsetową jak i cyfrową. Charakteryzuje nas jakość i terminowość dostaw.
Jesteśmy w stanie drukować w trybie overnight, a Ty możesz mieć pewność, że Twoje materiały reklamowe będą wydrukowane na czas.

1A. Ulotki

Chcesz lokalnie wypromować swoją firmę? Wprowadziłeś nowe usługi lub produkty? Zachęć potencjalnych i stałych klientów świetnie oprawionymi graficznie ulotkami! Przyciągnij wzrok przechodniów, zainteresuj grupę docelową. Nasze ulotki tworzone są w formatach: A7, A6, A5, A4, A3, DL, 2xDL oraz innych mniej lub bardziej typowych formatach, na dowolnie wybranym podłożu i jego gramaturze.

1B. Wizytówki

Zadbaj o swój profesjonalny wizerunek na spotkaniach biznesowych, prezentując zapadające w pamięć wizytówki. Kompleksowo projektujemy, tworzymy i drukujemy wizytówki o wybranym przez Ciebie formacie i na dowolnym papierze. Doradzamy i pomagamy w wyborze najlepszego wzoru dopasowanego do Twojej działalności. Oferujemy druk w najpopularniejszych formatach: 90×50, 85×55 i 85×50, na podłożach: błyszczącej i matowej kredzie oraz w satynie. Realizujemy także wizytówki uszlachetniane oraz składane.

1C. Plakaty

Promuj wydarzenia, eventy, produkty i usługi na dużym formacie. Jeżeli szukasz sprawdzonej drukarni, która fachowo wykona dla Ciebie plakaty w formatach: A4, A3, A2, A1, A0, B3, B2 i B1, B0 lub innym dowolnym formacie zgłoś się do nas. Jeżeli nie masz gotowego projektu, nic nie szkodzi, nasi graficy wykonają go w ramach kompleksowej usługi.

1D. Broszury, katalogi, teczki i notesy

Gotowy na wydruk firmowych broszur, katalogów i teczek? Wystarczy, że złożysz u nas zamówienie, w którym pomogą Ci nasi specjaliści. O nic nie musisz się martwić, powiedz nam tylko, czego oczekujesz, a eksperci Gigaprint zajmą się resztą. Realizujemy druk w formatach m.in.: A4, A5, A6, DL, 210×210, 120×120 lub innym na życzenie klienta, o dowolnym nakładzie. Nasze wydruki realizowane są na papierze o gramaturze od 80 do 350g o wykończeniu matowym, błyszczącym, satynowym, lakierowaniem wybiórczym UV lub innym typem uszlachetnienia.

1E. Papier firmowy

Drukuj i pisz dokumenty na doskonale oprawionym papierze firmowym. Zaprojektujemy i wydrukujemy Ci papier firmowy w formacie A4 na popularnym podłożu o dowolnej gramaturze, zadrukowany jednostronnie lub dwustronnie.

1F. Karty pocztowe i zaproszenia

Musisz wysłać dokumenty lub zaproszenie do klienta? Zrób to z klasą i skorzystaj z ogromnych możliwości naszej drukarni. Wykonamy dla Ciebie karty pocztowe i zaproszenia stanowiące dodatkowy walor wizerunkowy Twojego przedsiębiorstwa.

1G. Podkłady na biurko i kalendarze

Pragniesz ochronić powierzchnię biurek w firmie, jednocześnie wpływając na ich funkcjonalność? Dać swoim kontrahentom praktyczny upominek? Skorzystaj z oferty druku podkładów na biurko w formacie A3 i A2 z kalendarzami lub dowolnie wybraną, lub zaprojektowaną grafiką. Spraw pracownikom firmowe kalendarze listkowe, ścienne lub stojące, które stanowić będą doskonałe uzupełnienie powierzchni biurowej. Z Gigaprint zyskujesz morze możliwości.

1H. Nietypowy projekt?

Chcesz wydrukować nietypowy produkt? Skontaktuj się z naszymi ekspertami. Dzięki profesjonalnemu parkowi technicznemu wykonujemy dowolne realizacje. Skontaktuj się z nami i postaw na wszechstronną drukarnię, która zadba o kompleksowy wizerunek Twojej firmy.