Pieczątki.

dla Twojej firmy i Ciebie!

Oferujemy pełną gamę pieczątek, stempli oraz
akcesoriów stemplarskich i materiałów eksploatacyjnych.
Nasze doświadczenie w pieczątkach sięga 1992 roku.
Używamy najnowocześniejszych, dokładnych technologii.

Rodzaje pieczątek.

Pieczątki firmowe.

Pieczątka firmowa to oficjalne narzędzie identyfikacji i oznakowania dokumentów oraz innych materiałów służących do przekazywania informacji w ramach działalności firmy. Zazwyczaj zawiera podstawowe informacje takie jak nazwa firmy, adres siedziby oraz numer NIP.

Pieczątki imienne.

Pieczątka imienna to specjalny rodzaj pieczątki, na której umieszcza się imię i nazwisko swojego właściciela oraz inne informacje np. stanowisko. Często wykorzystywana jest w celach biurowych, administracyjnych i oficjalnych do uwierzytelnienia dokumentów, umów i podpisu.

Pieczątki kieszonkowe.

Kieszonkowa pieczątka to mała, praktyczna i łatwa w przenoszeniu pieczątka, którą można nosić w kieszeni. Jest to popularny sposób na umieszczanie ważnych informacji, takich jak imię, nazwisko, adres lub logo firmy. Kompaktowy rozmiar czynią je wygodnym narzędziem do oznaczania dokumentów.

Stemple drewniane.

Drewniane stemple to niezbędne narzędzia do drukowania wzorów na papierze i tkaninach. Dostępne są w różnych wzorach zakończonych literami lub kreatywnymi motywami. Używa się ich z poduszkami z tuszem lub farbą. Idealne dla projektantów tekstyliów, papierowych twórców i hobbystów, drewniane stemple są łatwe w użytkowaniu.

Pieczątki szkieletowe.

Pieczątki szkieletowe to duże, wzmacniane, najczęściej metalowe pieczątki, które idealnie sprawdzają się na stanowiskach, na których stempluje się dużą ilość dokumentów. Ich ergonomiczna forma, oraz mocna konstrukcja sprawiają, że użytkowanie takich pieczątek jest przyjemnością samą w sobie. Do wyboru są różne wielkości oraz kształty.

Pieczątki XXL.

Pieczątki XXL to duże modele pieczątek, które pozwalają na odbicie czytelnych oznaczeń. Są często wykorzystywane w celach reklamowych, np. do oznaczania produktów, opakowań, kartonów, toreb papierowych czy dokumentów firmowych. Idealne także do odbić dużych tabel potrzebnych do oznaczania dokumentów księgowych.

Datowniki i numeratory.

Pieczątki datowniki to narzędzia służące do oznaczania daty na dokumentach lub innych materiałach. Pieczątki numeratory natomiast służą do numerowania dokumentów, formularzy lub faktur, a także mogą być używane do oznaczania kolejności produktów lub procesów w produkcji.

Pieczątki automatyczne.

Automatyczne pieczątki datowniki to narzędzia biurowe, które pozwalają na szybkie i precyzyjne oznaczanie daty na dokumentach. Pieczątki numeryczne natomiast służą do numerowania kolejnych dokumentów lub stron, umożliwiając szybkie porządkowanie dokumentów w firmie lub instytucji.

Pieczątki elektroniczne.

Automatyczne pieczątki elektroniczne to urządzenia, które umożliwiają szybkie i łatwe złożenie pieczątki bez konieczności użycia tradycyjnej, gumowej pieczątki. Dzięki zastosowaniu cyfrowych technologii, pieczątki te pozwalają na łatwe personalizowanie tekstu oraz wstawianie własnych grafik.

Pieczątka w długopisie.

Pieczątki w długopisie to wbudowane w mechanizm długopisu pieczątki, które umożliwiają odciskanie stałych wzorów lub napisów. Pieczątki w długopisie mogą być stosowane m.in. do oznaczania dokumentów. Najczęściej używane jako pieczątki imienne. Idealne na luksusowy prezent.

Suche stemple.

Pieczątki suche stemple to narzędzia, których używa się do oznaczania lub stemplowania dokumentów, papierów i innych powierzchni. Są wykonane z twardego materiału, takiego jak metal, drewno lub guma, i nie wymagają tuszu do odciskania. Zamiast nadruku zostawiają wypukłe odbicie.

Kształty pieczątek.

Pieczątki prostokątne.

Najpopularniejszy kształt pieczątki. Występują w różnych rozmiarach oraz kształtach. Od bardzo długich i wąskich do zbliżonych do kwadratu.

Pieczątki kwadratowe.

Jeśli potrzebujesz pieczątki dekoracyjnej lub treść na pieczątce wymaga użycia pieczątki kwadratowej, ten kształt będzie idealny.

Pieczątki owalne.

Pieczątki owalne są świetnym wyborem dla odbić, które oprócz czysto praktycznego zastosowania mają pełnić również funkcję dekoracyjną.

Pieczątki okrągłe.

Podobnie jak pieczątki owalne, pieczątki okrągłe pełnią również funkcję dekoracyjną. Okrągłe odbicia wyróżniają się na tle standardowych, prostokątnych odbić.

Pieczątki trójkątne.

Innowacyjny kształt pieczątki, który otwiera wiele możliwości designu. Trójkątna pieczątka wyróżni się na tle innych odbić. Świetna opcja także dla pieczątek ostrzegawczych.

Dowolne kształty.

Niestandardowe kształty uzyskujemy przy użyciu dostępnych automatów stemplarskich. Wygrawerujemy dowolny projekt i wytniemy go według kształtu jaki przyjdzie Ci do głowy. Potrzebujesz niestandardowy kształt pieczątki? Skontaktuj się z nami, a my znajdziemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Kolory odbić.

Kolory standardowe.

Wydajne tusze do pieczątek gumowych i polimerowych. Nasycone kolory sprawiają, że treść jest bardzo czytelna i wyraźna. Optymalna gęstość gwarantuje idealnie równomierne i pełne odbicie. Dzięki wysokiej jakości składnikom kolor tuszu jest bardzo trwały. Dostępne w kolorach: czarny, czerwony, niebieski, fioletowy, zielony.

Kolory niestandardowe.

Tusze do stempli gumowych i polimerowych dostępne w wybranych kolorach palety PANTONE. Tusze na bazie wody, bez dodatku oleju. Polecany do znakowania wszystkich absorbujących powierzchni tj. papier czy karton. Przeznaczony w szczególności do użytku biurowego dla stempli ręcznych, bardzo szybko wchłania się w papier.

Odbicia wielokolorowe.

Technologia pieczątek wielokolorowych gwarantuje oryginalność, poprzez zastosowanie kolorowego odbicia wszędzie tam, gdzie przystawiamy pieczątkę. Oferujemy atrakcyjną paletę, obejmującą szesnaście standardowych barw, jak również kilka kolorów specjalnych.

Twoje pieczątki
grawerujemy
laserowo

Używamy technologii laserowej do grawerowania pieczątek.
Posiadamy system austriackiej firmy TROTEC.
Gwarantuje on najwyższą jakość odbicia twojego stempla.

Pracujemy z.

Firma COLOP Stempelerzeugung Skopek Gesellschaft m.b.H. & CO. KG. zastała założona w roku 1980 i od początku swojej działalności zajmuje stabilną oraz czołową pozycję jako producent pieczątkarskich automatów samotuszujących na świecie. Firma działa w ponad 120 krajach oferując najszerszą gamę pieczątek ze względu na kształty, formaty, rodzaje obudowy, ilości wariantów odbcia. Wszystkie produkty charakteryzuje niezwykła trwałość, sięgająca 1.000.000 odbić, precyzja wykonania, zgodność z zapotrzebowaniem rynku. COLOP oferuje ponadto wszelkie niezbędne i kompatybilne materiały do produkcji pieczątek a także urządzenia.

Rozwijając się konsekwentnie od dziesięcioleci, firma Trodat stała się światowym liderem produkcji pieczątek automatycznych oraz zdominowała rynek grawerowania, znakowania i cięcia laserowego za pomocą systemów Trotec.

Trodat dostarcza swe produkty do klientów w ponad 150 krajach na całym świecie – udział eksportu wynosi ponad 98%. Jednak Trodat bynajmniej nie zamierza spocząć na laurach. Pracujemy nad strategią dotyczącą przyszłości firmy, mającą na celu nie tylko zabezpieczenie jej dalszego istnienia, ale przede wszystkim zapewnienie rozwoju we wszystkich dziedzinach.

Zakład Mechaniczny Wagraf to najnowsze trendy w technologii wykorzystywane do produkcji narzędzi tj. automaty samotuszujące (dostępne w dowolnym kolorze), datowniki (pozwalają na zamieszczenie w odbiciu pieczątki daty oraz tekstu dowolnej treści), pieczątki beztuszowe, oraz „pieczątki w pięć minut”, stemple gumowe (w tym również stemple typu PRE-INK) oraz tuszownice. Wagraf oferuje bogaty asortyment (Warszawa – tutaj znajduje się siedziba firmy). Pięćdziesiąt lat doświadczenia w wykonaniu narzędzi tj. pieczątki beztuszowe, stemple gumowe, automaty tuszujące i in. czynią z nas polecanego partnera w biznesie.