Niezbędne w Twojej organizacji

Pieczątki firmowe, imienne, kieszonkowe, pieczątki na kołkach

Jeżeli poszukujesz funkcjonalnej i estetycznej pieczątki firmowej, nie mogłeś trafić lepiej. W Gigaprint oferujemy Ci pieczątki firmowe, imienne, kompaktowe pieczątki kieszonkowe oraz tradycyjne pieczątki na kołkach.

Dzięki profesjonalnemu i rozbudowanemu parkowi maszynowemu jesteśmy w stanie realizować zamówienia dla najbardziej wymagających klientów. Precyzyjna technika tworzenia części roboczej pieczątek wraz z ich oprawą sprawia, że z pewnością wśród naszej oferty znajdziesz coś dla swojej firmy.

Pliki do pobrania:

Automaty stemplarskie, suche stemple

Projektujemy i wykonujemy pieczątki na markowych automatach stemplarskich renomowanych firm takich jak Colop i Trodat oraz suche stemple. Automaty stemplarskie zapewniają efektywną i bezproblemową obsługę nawet przez bardzo długi okres pracy. Suche stemple natomiast to specjalny rodzaj pieczęci do znakowania dokumentacji bez użycia tuszu. Suche stemple często zastępują klasyczne pieczątki tuszowe. Jeżeli nie wiesz, na jaką pieczątkę lub stempel się zdecydować, spytaj o poradę naszych ekspertów.

Pliki do pobrania:
Porządek w papierach

Datowniki, numeratory, numeratory automatyczne i akcesoria

Zadbaj o porządek w papierach dzięki naszym zaawansowanym technicznie datownikom, numeratorom oraz numeratorom automatycznym. Nasi specjaliści zrealizują każdy rodzaj zamówienia dla Twojego przedsiębiorstwa. Chcesz poznać więcej szczegółów naszej oferty? Skontaktuj się z nami.

Prowadzimy także sprzedaż akcesoriów do pieczątek, stempli, datowników i numeratorów. Poszukujesz tuszu, gumek lub części zamiennych? Sprawdź nasz bogaty asortyment. Nie znalazłeś interesującego Cię produktu? Spytaj o niego, kontaktując się z naszymi ekspertami.

Pliki do pobrania: