ZOBACZ NASZE PROJEKTY

Portfolio wybrane realizacje

Zanim zdecydujesz komu powierzyć wykonanie swojego projektu, zobacz jak z designem radzimy sobie my.

RAZ,DWA,TRZY Tak pracujemy

Kochamy dobry design.

A jaki to dobry? Taki, który nie tylko wygląda dobrze ale jednocześnie realizuje swoje założenia. To logo, które zostanie w pamięci Twojego klienta, wizytówka, na widok której się uśmiechnie, sklep internetowy, który zwiększy sprzedaż Twoich produktów. A oto nam wszystkim chodzi.

Dla nas liczy się jakość.

Dlatego korzystamy z dobrej klasy oprogramowania i sprzętu. Jak skusisz się nas odwiedzić to zobaczysz dobrze wyposażoną pracownię produkcyjną i bazę graficzną w postaci mocnych kompów i takiej ilości monitorów, że dobry analityk giełdowy spokojnie by się tu odnalazł.

Dwustronna komunikacja

Żeby dobrze przygotować materiał najpierw przeprowadzamy diagnozę potrzeb a później kombinujemy jak je zaspokoić. Nie boimy się konstruktywnej krytyki. Jest nam miło jak klient również jest otwarty na nasze sugestie. Wtedy robi się różowo i cukierkowo, no poprostu miło obustronnie.

wybrane projekty SHORT PORTFOLIO

Dystrybucja i sprzedaż okien, drzwi, rolet...

Domfest

Cieszymy się, że mogliśmy przygotować pełną oprawę dla lokalnej marki Domfest. Za wyjątkiem logo pod czujnym okiem Tomasza powstają kolejne realizacje.

PROFESJONALNY SPRZĘT MEDYCZNY

Monomed

Dobrze mieć znajomości w branży medycznej, zwłaszcza w czasach pandemii. Dla naszego klienta Michała wykonaliśmy pełną oprawę graficzną marki. Logo, wizytówki foldery i stronę www. Jak wyszło? W naszej ocenie cool.

Naturalne wyroby kozie

Sery kozie Pazdrowscy

Ah jak pysznie, tak dobrze jest współpracować z kimś, kto robi niesamowicie smaczne wyroby z mleka koziego. Na kanwie tych smaków powstał projekt logo, wizytówek, etykiet i innych elementów CI.

Medycyna naturalna

Viti Life

Dobrze wiedzieć gdzie znaleźć naturalne i skuteczne suplementy, uśmierzyć ból naturalnymi metodami zamkniętymi w buteleczce. Dla tej marki opracowaliśmy logo, zestaw etykiet i sklep internetowy. Jak wyszło? Zobaczcie sami…

Potrzebujesz reklamy dla Twojej marki? Dawaj do nas, ubierzemy Twój pomysł w profesjonalną grafikę!